Reference

Díky vaší zpětné vazbě mohu zlepšovat to, co mě tolik baví. Budu moc vděčná za každou referenci.

Máte nějaký dotaz? Neváhejte mě kontaktovat.

Kontaktovat

Jógové lekce - fotografie

Jógové lekce

"Myslím si, že každý potřebuje najít toho svého učitele jógy a není to lehké. Já ovšem měla to štěstí již před lety a narazila na Míšu. Neměnila bych! Na každé lekci tu člověk najde dokonalou rovnováhu mezi cvičením a vtipem. Míša nás neučí jen jógové techniky, ale i udělat si ze sebe srandu a nebrat zas tak moc vážně, což je velice osvěžující.
Uvolnění a uklidnění těla i duše nechybí na žádné lekci."

- Karolína T.

Jógové lekce - fotografie

Jógové lekce

"...hodina v týdnu, kdy se mohu v absolutním klidu soustředit jen na sebe a své tělo...odcházím zcela protažená, uvolněná, zrelaxovaná a plná energie. Míšo, děkuji za tvůj profesionální a respektující přístup a příjemnou atmosféru, kterou na svých lekcích jógy dokážeš vytvořit. Těším se na každou z nich. Martina"

- Martina P.

Jógové lekce - fotografie

Jógové lekce

"Když cvičím jógu, čas jakoby se zastavil. Otevírají se brány, které v „běžném“ životě zůstávají zavřeny. Míša je člověk na svém místě…radost být v její blízkosti"

- Marie K.

Jógové lekce - fotografie

Jógové lekce

"Pozitivní dávka energie a úsměv co Míša na každé lekci rozdává, mě nabije, aniž bych ještě pohla prstem. Cvičeni se skládá z vice části (dýchací techniky, protahovaní, balanční pozice, relaxace..) takže se tu najde každý, člověka to neomrzí, hodina je pestřejší a neskutečně rychle uteče. Jsem rada, ze jsem před lety Mišu objevila a našla tak diky ni lásku k józe."

- Veronika Š.

Hormonální jóga - fotografie

Hormonální jóga

"Jóga: nikdy jsem nebyla typ na jógu a podobné cvičení… ale na první hodině s Míšou se můj názor zcela změnil… její lekce byly a jsou pro mě prima stráveným časem nejen příjemným “cvičením”, ale také časem s prima člověkem/lektorem. Míša mě pro jógu nadchla natolik, že když “opustila” Olomouc, moc ráda jsem za ní jezdila do Zábřehu. Doposud jsem nenašla lepšího lektora jógy…"

- Daniela M.

Jógové lekce - fotografie

Jógové lekce

Slunce, smích, klid, nadhled, pozitivita, pochopení, emocionální svoboda….a ještě mnohem více jsem našla na lekcích s Míšou. Její lekce navštěvuji 7 let, absolvovala jsem s ní lekce hormonální jógy i lekce čakra jogy. Má dar ve vás rozeznít “vnitřní radost”, dovolíte si roztáhnout křídla a letět. Každý si u ní najde to své….Za tu dobu co se známe vnímám jak nevědomky tvoří z žen motýly.

- Monča